Eskieskişehir web tasarım Firması

Eskişehir web tasarım Firması


İÇİNDEher başarılı dijital pazarlamacının pazarlama bütçelerinden en yüksek getiriyi elde etmelerini sağlamak için ilk önce yaptıkları tek şey nedir? Çok basit: hedef belirleme. Bu, kampanyalarını verimli ve uygun maliyetli bir şekilde nasıl yürüteceğini bilen tüm dijital pazarlamacılar için kesinlikle vazgeçilmez bir uygulamadır. Birkaçıyla. Birkaç basit ipucu ile aynı şeyi hemen yapabilirsiniz! Bu blogda, her bilgili dijital pazarlamacının tüm pazarlama hedeflerine ulaşmak için hedefte olduklarından emin olmak için attığı ilk adımlar boyunca size yol göstereceğiz. Gelire hazır olun!

Unutmayın: Düşündüğünüz kanal şu ​​anda tüm öfke olsa bile, markanıza uymayabilir. Daima şirketinizle doğrudan ilgili bilinçli kararlar verin . Aksi takdirde, mesajınız hedef kitlesine iletilmez ve zaman, çaba ve para harcarsınız.

[wgl_spacing spacer_size=”31″]

Adım # 1: Dijital Hedeflerinizi Tanıyın

İlk adım, hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi net bir şekilde belirlemektir. Spesifik olun. Marka bilinirliğini artırmak ister misiniz? Öncelikle kabloları kilitlemekle mi ilgileniyorsunuz? Keşfedilmenize yardımcı olabilecek güçlü bir etkileyici ağ oluşturmak mı istiyorsunuz? Sosyal medyaya katılımı zorlamaya ne dersiniz ?

[wgl_spacing spacer_size=”41″]

2. Adım: Spesifik Olun

Hedeflerinizin uygulanabilir olmasını sağlamak için daraltmak için kullanışlı bir araç SMART anımsatıcısıdır. Tam olarak neye doğru çalıştığınızı anlamak ve hedeflerinize ulaşma sürecini yıkmanıza yardımcı olmak önemlidir. Bu anımsatıcı size tam olarak yardımcı olur.

  • Kanal hedeflediğim kitleye ulaşıyor mu?
  • Kanal şirketimin pazarlama bütçesi dahilinde sürdürülebilir ve uygun fiyatlı mı?
  • Kanalın başarısını ölçebilecek miyim?
  • Kanal markamın amaçladığı mesajı ifade etmeme izin veriyor mu?
  • Düşündüğüm kanallar mesajımı iletmek için birlikte çalışıyor mu?

[wgl_spacing spacer_size=”41″]

3. Adım: Hedeflerinizi Her Zaman Hatırlayın!

İşletmeniz için sağlam bir vizyon oluşturmak, dijital pazarlama bütçenizi planlamanın ilk adımıdır. Şirketiniz için her şeyi organize ederken daima nihai hedeflerinizi göz önünde bulundurun. İşletmenizde hangi adımları atacağınıza karar verirken, kendinize 1. Adımda belirlediğiniz hedeflere ulaşmanıza nasıl yardımcı olacaklarını sorun . Bu, takipte kalmanızı ve bütçenizi ulaşmanıza yardımcı olmayacak herhangi bir şey için harcamanızı engellemenizi sağlar.

Başarının sırrı yoktur. Hazırlık,
sıkı çalışma ve başarısızlıktan öğrenmenin sonucudur .
– Paul Tournier

Bütçeniz ilerledikçe ve geliştikçe, SMART hedeflerinize başvurmaya devam edin. Odaklanın ve hedeflerinizi hatırlayın – bir sonraki adımınızın ne olacağını her zaman bilgilendirecekler!

Rate this post

Comments are disabled.