Biz kimiz

Biz kimiz Firmamız 2001 yılında   Kurulmuştur Firmamız Bünyesinde (Bilgisayar Satışı -Bilgisayar Teknik Servis -Web Tasarımı Grafik Logo Tasarımı- İnteraktif CD Tasarımı -Dijital Baskı Makineleri Frontier ve  Dolu Makinelerinin Sistem Kurulum hizmeti -Veri Kurtarma Hizmeti vermektedir) Doğu Anadolu Bölgesinin Saygın Firmaları Arasında  Yer Almaktadır.  Europa Bilgisayar – Euro Design  olarak 18 yılı aşkın bir süredir sektörde kazanmış olduğumuz sağlam konumumuzla ve konusunda uzman tasarım ve web yazılım kadromuzla Türk Telekom Omurgası’na 60 Mbit direkt bağlantısı olan, 7/24 aktif ve kontrol altında 3 adet .net, asp, php destekli sunucularımızla, sınırsız hosting ve e-mail trafiği imkanları ölçüsünde müşterilerimize verdiğimiz, ve kurumunuza vereceğimiz destekle gurur duyuyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Euro Design web Tasarım olarak firmanıza özel web tasarım, kurumsal kimlik tasarımları, logo, kartvizit, broşür, afiş, el ilanı, katalog vb. baskı ürünleri öncelikli hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca tasarımlarını yaptığımız web sitelerine özel SEO çalışmaları ile sosyal medya ağları ve Google / Youtube gibi platformlara özel dijital reklamcılık faaliyetleri hizmetlerimiz arasındadır.

SEO Danışmanlık Hizmeti

SEO çalışmaları ile sosyal medya ağları ve Google / Youtube gibi platformlara özel dijital reklamcılık faaliyetleri hizmetlerimiz arasındadır.
Devamını Oku

Web tasarım Hizmeti

WebTasarım olarak 2001 yılından beri siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmetler veriyoruz. Web tasarım hizmetlerimiz ile firmanızı veya fikirlerinizi İnternet taşıyoruz kısa sürede markalaşmanızı sağlıyoruz..
Devamını Oku

Logo Tasarımı Hizmeti

Logo Tasarımı kurumsal kimliğinizin temel taşıdır. Modern bakış açımız ile en iyi renk uyumunu bir araya getiriyoruz.Şık ve akılda kalıcı özgün logo tasarımlarımız ile rakiplerinizden bir kaç adım öne çıkarıyoruz..
Devamını Oku
1200+
MUTLU MÜŞTERİLER
18+
YILLARIN DENEYİMİ
400+
SEO KAZANANLAR
788+
TAMAMLANAN PROJELER
Profesyonel Ekibimiz

Başarımız, müşterilerimize tam hizmet çözümü sunan teknik uzmanlığımız ve yaratıcı tarzımız üzerine yapılan ekip çalışması ve geliştirmenin bir sonucudur.

Euro Design Hikayesi

Stratejilerimizi her müşteriye bağlı bulunduğu  endüstrinin ön saflarında en iyi çözümleri Sunmak için Gerekli yazılım ve  tasarım alanlarında En iyi Hizmet  vermektir

2001

Europa Bilgisayta
Elazığ bölgesinde casper exper ibm bilgisyarlar markalarının yetkili teknik servisi olarak İşe başladı

2003

İneteraktif cd
ilk yazılım deneyimimiz gül dünyası adı altında tasarladığımız bir nevi minik arama motoru gibi zengin içerikli bir cd

2006

Web Tasarım Hizmeti
asp .php yazılım dilleri ile bir çok web tasarım ve sektörel muhasebe ve yazılımlarını geliştirerek web tasarım hizmetine başladık

2006

sistem network uzmanlığı
Bir şirketin bilgi teknolojileri sistemi, sistemcisinin bilgisi kadardır. sistem network uzmanlığı eğitimini bitirerek bil key akademi de sertifikamızı aldık

2018

Google & facebook Eğitimleri
Firmamız google ve facebook blueprint dijital pazarlama eğitimlerine katılarak gerekli sertifikasını almaya hak kazandık
Call Now ButtonAra