elazığ-web-tasarım

Biz kimiz.

Euro Design Hakkında

 

Biz kimiz Firmamız 2001 yılında Kurulmuştur Firmamız Bünyesinde (Bilgisayar Satışı -Bilgisayar Teknik Servis -Web Tasarımı Grafik Logo Tasarımı- İnteraktif CD Tasarımı -Dijital Baskı Makineleri Frontier ve Dolu Makinelerinin Sistem Kurulum hizmeti -Veri Kurtarma Hizmeti vermektedir) Doğu Anadolu Bölgesinin Saygın Firmaları Arasında Yer Almaktadır. Europa Bilgisayar – Euro Design olarak 18 yılı aşkın bir süredir sektörde kazanmış olduğumuz sağlam konumumuzla ve konusunda uzman tasarım ve web yazılım kadromuzla Türk Telekom Omurgası’na 60 Mbit direkt bağlantısı olan, 7/24 aktif ve kontrol altında 3 adet .net, asp, php destekli sunucularımızla, sınırsız hosting ve e-mail trafiği imkanları ölçüsünde müşterilerimize verdiğimiz, ve kurumunuza vereceğimiz destekle gurur duyuyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

 

Euro Design web Tasarım olarak firmanıza özel web tasarım, kurumsal kimlik tasarımları, logo, kartvizit, broşür, afiş, el ilanı, katalog vb. baskı ürünleri öncelikli hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca tasarımlarını yaptığımız web sitelerine özel SEO çalışmaları ile sosyal medya ağları ve Google / Youtube gibi platformlara özel dijital reklamcılık faaliyetleri hizmetlerimiz arasındadır.

SEO Danışmanlık Hizmeti

SEO çalışmaları ile sosyal medya ağları ve Google / Youtube gibi platformlara özel dijital reklamcılık faaliyetleri hizmetlerimiz arasındadır.

Web tasarım Hizmeti

WebTasarım olarak 2001 yılından beri siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmetler veriyoruz. Web tasarım hizmetlerimiz ile firmanızı veya fikirlerinizi İnternet taşıyoruz kısa sürede markalaşmanızı sağlıyoruz

Logo Tasarımı Hizmeti

Logo Tasarımı kurumsal kimliğinizin temel taşıdır. Modern bakış açımız ile en iyi renk uyumunu bir araya getiriyoruz.Şık ve akılda kalıcı özgün logo tasarımlarımız ile rakiplerinizden bir kaç adım öne çıkarıyoruz..

E Ticaret & Sosyal Medya

Reklam, tasarımcı ve geliştiriciler ekibimiz SEO ve içerik ekiplerimizin yanında çalışır. Şirketiniz Sosyal Ağlarda Yer Alsın Markanızı, Sosyal Ağlarda Uzman Ekibimizin Yönetimine Bırakın.

Euro Design Hikayesi

Stratejilerimizi her müşteriye bağlı bulunduğu  endüstrinin ön saflarında en iyi çözümleri Sunmak için Gerekli yazılım ve  tasarım alanlarında En iyi Hizmet  vermektir
Europa Bilgisayar2001

Elazığ bölgesinde casper exper ibm bilgisayar markalarının yetkili teknik servisi olarak İşe başladı

İnteraktif cd2003

ilk yazılım deneyimimiz gül dünyası adı altında tasarladığımız bir nevi minik arama motoru gibi zengin içerikli bir cd

Web Tasarım Hizmeti2004

asp .php yazılım dilleri ile bir çok web tasarım ve sektörle muhasebe ve yazılımlarını geliştirerek web tasarım hizmetine başladık

Sistem network uzmanlığı2005

Bir şirketin bilgi teknolojileri sistemi, sistemcisinin bilgisi kadardır. sistem network uzmanlığı eğitimini bitirerek bil key akademi de sertifikamızı aldık

Google & facebook Eğitimleri2010

Firmamız google ve facebook blueprint dijital pazarlama eğitimlerine katılarak gerekli sertifikasını almaya hak kazandık

SEO Danışmanlık Hizmeti2015

SEO çalışmaları ile sosyal medya ağları ve Google / Youtube gibi platformlara özel dijital reklamcılık faaliyetleri hizmetlerimiz arasındadır.

Logo Tasarımı Hizmeti2016

Logo Tasarımı kurumsal kimliğinizin temel taşıdır. Modern bakış açımız ile en iyi renk uyumunu bir araya getiriyoruz. Şık ve akılda kalıcı özgün logo tasarımlarımız ile rakiplerinizden bir kaç adım öne çıkarıyoruz..

Profesyonel Veri Kurtarma2017

Uzman kadromuz ile disk kullanan tüm cihazlara veri kurtarma hizmeti vermekteyiz. Veri kurtarma merkezimizde arızalı diskinizin detaylı olarak analizini yapıyoruz.

Euro SEO Analiz2019

Web siteniz için detaylı Site Analiz Raporlar lama Hizmeti artık elinizin altında, siteniz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabileceğiniz ileri düzey raporlama sistemi. Her web sitesi sahibinin ihtiyacı olan bu harikulade araçlar için, şimdi kayıt olun. Ayrıntılı SEO raporlarına ulaşmayı asla göz ardı etmeyin!

Seo Analiz İçin Tıklayın

SEO da, Türkiye Uzmanı Katılın

Türkiye’de ve dünya çapında birçok sektörde küçük ve orta ölçekli işletmelere lider markalar için arama stratejileri geliştirdik.

21Yıllık Tecrübe

99%

Web Tasarım

92%

Logo & Kurumsal Kimlik Tasarım

79%

SEO Danışmanlık Hizmeti

49%

E -Ticaret Pazarlama

    Call Now Button