Tokat web tasarımı ve web yazılımı


Web tasarımı

Web sayfaları, İnternet üzerinden yazı, resim, video, vb dijital sayfa ve dosyalardan oluşur. Bir web sitesi bir sayfadan ya da binlerce sayfadan oluşabilir. Bir sitenin kullanıcının karşısına çıkan ilk sayfasına “ana sayfa” denir.

İnternet artık çağımızın en güçlü ve en hızlı bilgiye ulaşma aracı olmuştur. İnternet insan hayatının adeta bir parçası haline gelmiş, insanların iletişim ve bilgiye erişme aracı dışında ticaret hayatında da önemli rol oynamaya başlamıştır. olarak bir web sitesinin ne kadar önemli olduğunun farkında olup , müşterilerimize profesyonel internet siteleri üreterek işlerini kolaylaştırmaya ve daha iyi yerlere gelmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.İnternet ve internet yazılımları sürekli gelişime açık ve hızla gelişen bir teknolojidir. Bu teknolojiyi yakalmada üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olarak 10 yıldır teknolojinin takipçisi olduk ve olmaya da devam etmekteyiz.

Web Tasarım Hazır Sistemler İle Başarılı Olur mu?

Bugün internet dünyasında çeşitli sektörlerin kullanması amacıyla birçok açık kaynak kodlu web yazılımı geliştirilmiş durumdadır. Bunlar arasında en fazla rağbet görenler e-ticaret yazılımları ve wordpress sistemlerdir. Bu sistemlerin herkes tarafından kullanılması size avantaj değil aksine dez avantaj sağlar. Web yazılımı geliştirenler ve web sitesi hackleyenler sürekli bu tür hazır yazılımların açıklarını aramakta buldukları açıklardan sitenize sızarak sitenizin sayfalarını değiştirmekte ve web hostinginize dosya aktarımı yapmaktadır. Böylelikle web sitenizin güvenliği sürekşi tehdit halinde olacaktır. Bizler ı olarak hazır sistemler kullanmıyoruz. Web sitelerimizin kontrol panellerini kendimiz yazıyoruz.

Kontrol panel veya diğer adıyla Yönetim Paneli, web sitenize doğrudan bağlanarak site içeriğini isteklerinize göre düzenlemenizi sağlayan bir arayüzdür. Size özgü tanımlanmış olan bir kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak her türlü bilgiyi, resimleri ve yazılarınızı çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
Bu sistemi kullanabilmek için her hangi bir program veya yazılım bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. Bilgisayarı açıp internette olaşabilen, wordde yazı yazabilen herkes bu sistemi kullanarak web sitesini güncelleyebilir. Güncel bir site her zaman ziyaretçileriniz için ilgi çekici bir site olacaktır.

 çalışmalarınızda websiteyaptir.com sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

ı olarak yaptığımız web sayfaları dinamik web sayfalarıdır. Dinamik web sayfalarınızn yönetici panelleri vardır. Yönetici paneline giriş yapılıp her an güncellenebilir. Anlık olarak duyurular, sayfalar, videolar, resim albümleri vs yüklenir ve anında yayına girer.

0541 779 49 79

 

Web Tasarım

adıyaman web tasarımıadıyaman web yazılımıafyonkarahisar web tasarımıafyonkarahisar web yazılımıağrı web tasarımıağrı web yazılımıamasra web tasarımıamastra web yazılımıardahan web tasarımıardahan web yazılımıbalıkesir web tasarımıbalıkkesir web yazılımıbilecik web tasarımıbilecik web yazılımıbodrum web tasarımıbodrum web yazılımıçorum web tasarımıçorum web yazılımıdüzce web tasarımıdüzce web yazılımıEdirne Web Tasarımedirne web yazılımıerzurum web tasarımıerzurum web yazılımıeskişehir web tasarımıeskişehir web yazılımıgiresun web asarımıgiresun web yazılımıgümüşhane web tasarımıgümüşhane web yazxılımıığdır web tasarımıığdır web yazılımıısparta web tsarımıısparta web yazılımıKars Web Tasarımkars web yazılımıkastamonlu web yazılımıkastamonu web tasarımıkilis web tasarımıkilis web yazılımıkütahya web tasarımıkütahya web yazılımımanisa web tasarımımanisa web yazılımımersin web tasarımımersin web yazılımınevşehir web tasarımınevşehir web yazılımıniğde web tasarımıniğde web yazılımırize web tasarımırize web yazılımısamsung web tasarımısamsung web yazılmısiirt web tasarımısiirt web yazılımışirnak web asarımışırnak web yazılımıtokat web tasarımıtokat web yazılımıtuncelli web asarımıtuncelli web yazılımızonguldak web tasarımızonguldak web yazılımı

Comments are disabled.

    Call Now Button