Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetleri Veri kurtarma, standart erişilemeyen dijital çocuktan hediye ve bu kurtarma işlemidir. Bu, kullanım ve silinme süresinin mekanik ve aşınma süresinden daha az uzatılması gereken bir hizmettir. Veri dünyasında yaşıyorsanız, dijital yaşamınızı geri almak için mezun bir veri kurtarma işleminden geçmeniz gerekir.

Sabit Disk Veri Kurtarma

 TÜRKİYE GENELİNDE VERİ KURTARMA HİZMETLERİ

Başarılı bir iyileşmeden sonra yapılır.
Euro Data Recovery, sabit disk sürücüsünden, flash sürücüden ve diğer donanım türlerinden veri kurtarma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Deneyimli Ekibimizle, her cihaz arıza senaryosunu görmüş ve genel olarak %96 başarı elde etmiş kişilerdir.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere veri türü senaryonuza yönelik çeşitli seçenekler hizmetleri:

Sabit Disk KurtarmaSabit Disk Kurtarma

Sabit diskten hedefini istismar etmeye kadar her türlü senaryoda akıllı bilgisayar sabit diskleri ve harici disklerle donatmak için Güvenli Veri Kurtarma.

 

Apple Mac KurtarmaApple Mac Kurtarma

Mühendislerimiz Mac OS sistemlerinde uzmandır ve iMac’ler, MacBook’lar ve iPhone’lar için garantinizi geçersiz kılabilir.

 

Dizüstü Bilgisayar Veri KurtarmaDizüstü Bilgisayar Veri Kurtarma

Bir Lenovo, Asus, HP veya başka herhangi bir akıllı bilgisayar modeli olsun, mühendislerimiz, yazmak yerine çok düşük bütçeli bir sabit disk sürücüsünden, satın alınabilirlikten ve daha birçok şeyden tasarruf edebilir.

Masaüstü Veri KurtarmaMasaüstü Veri Kurtarma

PC bilgisayarlarınız için bir medya onarım ve servis seti. Dosyalarınızı Windows, Mac, Linux, Unix ve diğer tüm sistem sistemlerinden kurtarıyoruz.

 

RAID Veri KurtarmaRAID Veri Kurtarma

Başarısız RAID’ler için amaçsız olmamızın yolu, orijinal donanımınızı daha hevesli hale getirmektir. Mühendislerimiz, tüm RAID tiplerindeki araçlar için özel araçlar.

 

SAN Veri KurtarmaSAN Veri Kurtarma

HP, NetApp EMC, Dell ve diğer Güvenli Veri Kurtarma dahil tüm depolamalar, dosyalarınızı hem içinde hem de ayıklarken görülen SAN’da depolayabilir.

 

NAS Veri KurtarmaNAS Veri Kurtarma

NAS sistemleri, dosyalarınızı döndürmek için profesyonel taşıma hizmetleri. Secure Data Recovery, NAS sistemleri için sektördeki en hızlı geri dönüş sürelerine sahiptir.

 

Sunucu Veri KurtarmaSunucu Veri Kurtarma

Sunucular, işletim sistemleri. Mühendislerimiz, veri kesinti sürenizi en aza indirirken sunucunuzu onaracak ve kurtaracaktır.

 

Bant Veri Kurtarma

Satın alma birimleri için düzenli aralıklarla dijital veri bantlarının yedeklerini sağlar. Bu diğer yardımcılardan bazıları, Güvenli Veri kurtarma, örneklenmiş DLT’lerinizi, LTO’larınızı ve veri modellerinizi tahmin eder.

Veritabanı Veri KurtarmaVeritabanı Veri Kurtarma

Uzman Oracle, SQL, Access ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm uygulama türlerinde deneyime sahiptir. Veritabanı veri kurtarma için en yüksek hükümeti ve programlarını %96 başarı yolundan eğitmek.

Şifreli KurtarmaŞifreli Kurtarma

Diğer veri kurtarma şirketleri, yazılım veri kurtarma hizmetleriyle uğraşabilir, ancak EFS ve diğer tüm uygulamalarda benzersiz bir deneyime sahibiz. Şifrelenmiş dosyalarınızı iade etme isteğimiz.

Uzaktan Veri KurtarmaUzaktan Veri Kurtarma

Secure Data Recovery, tüm süreci boyunca bunu gizli tutan en yeni iyileştirme araçlarına sahiptir. İyileşenler için yaygın olarak ticarileştirilmiştir.

 

Yerinde Veri KurtarmaYerinde Veri Kurtarma

En zor ve hassas durumlar için profesyonel veri kurtarma hizmetleri hizmetleri. Veri kurtarma uzmanlarımız, iş ortamındaki herhangi bir cihazda geçiş hizmetleri gerçekleştirebilir.

 

SSD Veri KurtarmaSSD Veri Kurtarma

SSD’ler, hem sınıf hem de kurumsal düzeyde kritik okuyucular için popüler bir flash türüdür. Medya olayını riske atmadan SSD ve SSD-HDD hibritlerini yeniden ziyaret etmeye ve kurtarmaya hazırız.

USB ve SD Kart HizmetleriUSB ve SD Kart Hizmetleri Flash bellek

USB flash sürücüler, SD Kartlar ve diğer tüm flash bellek türlerinde veri kurtarma için yenilikçi teknikler geliştirdik. Hem fiziksel hem de mantıksal olarak hasar görmüş cihazları tedavi edebiliyoruz.

Mobil KurtarmaMobil Kurtarma

Hem Android hem de Apple mobil cihazlarda çalışmak için sertifikalı cep telefonu kurtarma uzmanları kullanıyoruz. Secure Data Recovery, garantileri geçersiz kılmadan kayıp mesajlara ve uygulama verilerine güvenli bir şekilde erişebilir.

 

Dosya ve E-posta KurtarmaDosya ve E-posta Kurtarma

Bir e-postaya veya arşivlenmiş bir e-posta zincirinin tamamının kurtarılmasına ihtiyacınız varsa, uzmanlarımız her e-posta dosyası kurtarma işlemini aynı düzeyde kaliteli hizmetle ele alır.

Bu hizmetlerden yararlanmak için  bizim ile iletişime geçin 0541 779 49 79  iletişim sayfası

4.8/5 - (11 votes)

Comments are disabled.