Hacker Andrea Wilson Gerçeği Nedir


Hacker Andrea Wilson Gerçeği Nedir

Hacker Andrea Wilson Gerçeği Nedir Lütfen, arkadaş listenizdeki tüm kişileri Andrea Wilson’dan arkadaşlık isteğini kabul etmemelerini söyleyin. O bir hacker ve Facebook hesabınıza bağlı sistem var.

Kişilerinizden biri kabul ederse, aynı zamanda saldırıya uğramış olursunuzHacker Andrea Wilson Gerçeği Nedir

Dikkat edin “Hacker Andrea Wilson – Onun’dan Dostluk Talebi Kabul Etmeyin” Hoax

Sosyal medya kullanıcılarının, sosyal medya kullanıcılarının Andrea Wilson’dan bir arkadaşlık isteğini kabul etmemesi gerektiğini iddia eden sosyal medya mesajı, şakalar tarafından oluşturulan bir başka aldatmacadır. Aldatmaca veya şaka, Andrea Wilson’ın, arkadaşlarınızdan birinin arkadaşlık isteğini kabul etmesi durumunda bilgisayarınızı korsan yapan bir bilgisayar korsanı olduğunu iddia eder. Aldatmaca ayrıca sosyal medya kullanıcılarının, arkadaşlarını Andrea Wilson’dan bir arkadaşlık isteğini kabul etmenin tehlikeleri hakkında eğitmek için aldatmacalarını paylaşması gerektiğini iddia ediyor.

“Andrea Wilson’dan Dostluk İsteğini Kabul Etme” Aldatmaca veya Şaka

Lütfen, arkadaş listenizdeki tüm kişileri Andrea Wilson’dan arkadaşlık isteğini kabul etmemelerini söyleyin. O bir hacker ve Facebook hesabınıza bağlı sistem var. Kişilerinizden biri kabul ederse, aynı zamanda saldırıya uğramış olursunuz, bu yüzden tüm arkadaşlarınızın bunu bildiğinden emin olun. Teşekkürler. Alınan olarak iletildi.

Parmağınızı mesajın üzerinde tutun. Ortadaki dibinde ileri doğru diyecek. Daha sonra listenizdeki isimlerin üzerine tıklayın ve onlara gönderecektir.

Fakat açıkçası, aldatmacayı başlatan kişi bilgisayar korsanlığı hakkında çok şey bilmiyor, bilgisayar korsanlığı hakkında bir şey bilmiyor, bunu eğlenmek için yaptı ya da insanları korkutup kamusal panik yarattı. Şu anda, bir arkadaşının isteğini kabul ederek bir başkasının bilgisayarını, mobil cihazını, Facebook’u veya diğer sosyal medya hesaplarını hacklemek neredeyse imkansız. Bu nedenle, “beğen”, aldatmaca hakkında yorum yapmayın ve Facebook Duvarı veya Zaman Çizelgesi’nde yayınlanıyorsa, diğer kullanıcılara yayılmasını engellemeye yardımcı olmak için onu kaldırın veya silin.

Herhangi bir nedenle Facebook Arkadaş Listenizde birisi varsa ve bu kişiyi kaldırmak istiyorsanız, kişinin adını tıklayıp Facebook profiline yönlendirebilirsiniz. Kişinin Facebook profili sayfasındayken, profil fotoğrafının altındaki “Arkadaşlar” ın üzerine gelebilir ve görünecek olan menü listesinden “Unfriend” i tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarınızın veya sosyal medya hesabınızın saldırıya uğramasının bazı basit yolları şunlardır:

Önemli DuyuruWeb & Yazılım

Banner TasarımıE-bülten TasarımıElazığ Medya TasarımElazığ web tasarımElazığda google reklemweb tasarım hzimetleri

Comments are disabled.

    Call Now Button