Arama Motor Kayıtları

Arama motorları sitenizi daha kolay indexler, sitenizde daha kolay bir skilled gezinir

Web Tasarım

Kreatif fikirleri web siteniz ile buluşturuyoruz. Global pazarda çizginizi ve bakiş acınızı hayata işliyoruz.

İnternet ortamı içerisinde görsel özgünlük ve göze hitap etmek, siteler arasındaki en önemli ayrım noktalarından birisidir. Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor. İmaj devrinde yaşadığımız 2000?li yıllarda bunların oldukça ol…İnternet ortamı içerisinde görsel özgünlük ve göze hitap etmek, siteler arasındaki en önemli ayrım noktalarından birisidir. Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor. İmaj devrinde yaşadığımız 2000’li yıllarda bunların oldukça olağan bir durum olduğunu kabul etmek ve gerekli önlemleri almak ise, alabileceğimiz ilk önlemler arasında bulunuyor.

 

Vizyon Web Tasarım olarak kurumsal web tasarımı çalışmalarında kreatif iş yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çözüm ve Danışmanlık

Amacımız, kullanımı kolay, son derece özelleştirilebilir ve daha önce hiç görmediğiniz yenilikçi özellikler sunan bir web sitesi teslim etmektir.

Sosyal Medya

Marka bilincini genişletmek ve satış grafiğinizi arttırmak için etkili çalışmalar yürütüyoruz.

E-Ticaret

E-ticaret alanında yazılım, destek ve fonksiyonelliği bir araya getiren, SEO ile tam uyumlu E-Ticaret yazılımları.

Grafik Tasarım

Profesyonel ve yaratıcı ekibimiz size uygun renkleri ve şekilleri hayata geçiriyor.

Web programlama

Web program, web sitenizdeki içeriklerin sizin tarafınızdan istenildiği an ve kolayca, eklenmesi, değiştirilmesi veya güncellenme işleminin yapılmasını sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla oluşur. Bu tip siteler sınırsız sayıda sayfa üretebilecek şekilde tasarlanır. Web programlama aracılığıyla gireceğiniz veriler otomatik şekilde sit…Web program, web sitenizdeki içeriklerin sizin tarafınızdan istenildiği an ve kolayca, eklenmesi, değiştirilmesi veya güncellenme işleminin yapılmasını sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla  oluşur. Bu tip siteler sınırsız sayıda sayfa üretebilecek şekilde tasarlanır. Web programlama aracılığıyla gireceğiniz veriler otomatik şekilde sitede belirlenen yerini alır. Girdiğiniz veriye göre sayfa sayısı çoğalır veya azalır. Web programlarının  kullanıldığı sitede herhangi bir programcı ya da web site tasarımcısına ihtiyaç duymazsınız, sitenizin içeriklerini siz yönetirsiniz. Böylece sitenizin gerçek sahibi siz olursunuz.

Web programlamalar  size özeldir. Çünkü web programlamalar firmanıza özel yazılır. Bu sayede site görseli de size özgü olur. Böylece web siteniz sıradanlıktan kurtulur. Sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere kodlandıkları için öğrenmesi, uygulanması ve değiştirilmesi kolaydır. Hazırlanan web programlamada  değişiklik yapılması gerekiyorsa, bu rahatlıkla yapılabilir. Çünkü web programınız ekibimiz tarafından sıfırdan yazılır, dolayısıyla koda basit bir şekilde müdahale edebiliriz. Ayrıca yaptığımız web programlamanızı, var olan başka bir programınıza da entegre edebiliriz. Yani bizim yazdığımız uygulama, sizin var olan programınızdan veya veri tabanından veri çekebilir. Bu da sizi kayıt girme işinden kurtarır.

0541 779 49 79
”PageCrush'ta Call Now Button
WhatsApp Logo WhatsApp
Ücretsiz Wordpress Temaları